Time passed:
2 2
2 2
1 1
dnů
1 1
3 3
hodin
0 0
4 4
minuty
5 5
9 9
sekund

Stěhujeme se

Aniž by nám bylo oznámeno proč, nedostali jsme pro rok 2017 výjimku pro pořádání srazu.

Jsme proto nuceni FOE přestěhovat.

Bylo rozhodnuto. 23. ročník motosrazu FOE nebude letos v Doksech!!

Přes veškerou snahu se nám nepodařilo získat na MÚ Doksy povolení pro pořádání srazu.

Vlastně bychom ho dostali, ale kapely by hráli do 22.00, což je samozřejmě nesmysl. Na to nepotřebujeme povolení a radní na MÚ Doksy to dobře věděli. Taková je dnešní doba, stačí pár zmatených, nejasných důvodů a akce se prostě nepovolí. Údajně snad pro neplnění podmínek z naší strany, jakých, nám ale nikdo na radnici nedokázal sdělit. Všechny podmínky smlouvy s Městem jsme splnili, za což nám paní starostka dokonce poděkovala,
takže co k tomu říci…

Snad jen to, že pár známých paní starostky a radních zřejmě vyjádřilo názor, že motorkáři jsou hluční, což však nepotvrdila ani Městská policie, která prováděla měření hluku, a to asi stačilo. Volič prostě volí a zachování teplého místečka a dalších politických ambic paní starostky a ostatních radních je evidentně na prvním místě. Co na tom, že značná část obyvatel Doks na naší akci chodila a dle jejich názorů a vyjádřené podpory se i bavila. Lépe podpořit festival Mácháč, který je znám svými dealery všeho možného a povolení již dávno má. Asi neznáme ty správné radní…

 

motosraz FOE XXIII. ale BUDE!!!!!!

 

Hledali jsme tedy vhodné místo, kam sraz přesunout, protože si myslíme, že zvůle jedné městské rady nemůže přeci stačit k tomu, aby skončila akce, kterou řada z Vás považuje za tradiční a skoro za svou.

Míst je hodně, ale my potřebujeme, aby se na novém místě líbilo a abychom se zase za chvíli opět nestěhovali. To nebylo ale lehké, buď byl prostor malý a nebo prostě neměli rádi motorkáře. Nakonec jsme uspěli, místo našli a myslíme si, že je to prostě bomba … kdysi se tam již nějaký motosraz pořádal a motorkáři tam rozhodně nikomu nevadí. Můžeme tedy tímto oznámit datum i místo letošního ročníku:

 

bude SE konat 9.–11. 6. 2017 v Autokempu Jinolice.

 

Věříme, že nás přijedete podpořit a přesvědčit se, že jsme vybrali dobře. Autokemp je v srdci Českého ráje kousek od Jičína na okraji Prachovských skal a Jinolických rybníků. Je opravdu velký a nabízí spoustu další zábavy. Je možné se jít nejen vykoupat, ale také si půjčit loďku nebo kolo, jít si zarybařit, zahrát si pétanque a v provozu bude doknce i paintballové hřiště.

K tomu, aby se sraz podařil, ale potřebujeme hlavně VÁS, naše příznivce…, takže si s námi přijeďte užít další ročník motosrazu FOE. Moc se na Vás těšíme!

>>> Přidat komentář <<<
 • Dar

  Jako odpověď na: # 62

  Tak tohle je typický příklad toho, jak 1-2 prudiči (nejspíše již v důchodu) zničí akci na které se baví 2000 lidí. A kvůli čemu? No protože nemohli 2 noci v roce spát svých 12 hodin. Z toho je mi na blití. Těch domů a chat tam je vedle kempu jen několik, takže jde opravdu jen o páreček zoufalců.

 • Fulda

  Jako odpověď na: # 62

  Ostatní festivaly a akce vám nevadí? Feťáckej festival je pro Doksy asi to nejlepší. Hlavně, že prachy tečou.

 • Mareš

  Jsme moc rádi že už v Doksech váš sraz nebude. V noci randál až do rána v bezprostřední blízkosti domů a chat. Nemám nic proti bigbítu ani motorkářům, ale toto nebylo vhodné místo na pořádání takové akce. Důvody nesouhlasu radnice jsou přece jasné, neberte to osobně.

 • miwa

  Ahoj KAMARADI FOE, už se moc těšíme a přijedeme za vámi kamkoliv ;)jste super a děláte to skvěle vždy si to u vás moc užijeme naše banda White Skull.

 • kosmetička podlahových kritin

  At se Vám vše vydaří a líbí se Vám tu.
  Toalet leidy a Max

Zpět nahoru