FOE XXVI. 2020

FOE XXVI. SE PŘESOUVAJÍ NA 4. - 6. ČERVNA 2021

 

 

 

 

 

FOE XXVI. SE PŘESOUVAJÍ NA 4. - 6. ČERVNA 2021

Ahoj,
dlouhou dobu jsme doufali a věřili..., ale realita je tady. S těžkým srdcem oznamujeme, že letošní 26. ročník FOE jsme nuceni z důvodu korona virových opatření přesunout na 4.– 6. června 2021.
Je nám jasné, že jste se stejně jako my velmi těšili na každoroční setkání, ale aktuální stav a opatření vlády nám nedává jinou možnost než se podřídit dané situaci.
V zásadě okamžitě jsme začali intenzivně pracovat na přesunu letošního programu na příští rok. Zatím máme od zástupců kapel velmi příznivé ohlasy, a tak doufáme, že nám to vyjde. Nechceme, aby letošní program skončil pouze na plakátech, a proto jsme maximálně odhodlaní jej realizovat v roce 2021.

A teď k technickým detailům:
1. Zakoupené vstupenky a rezervace chatek zůstávají v platnosti na přesunutý termín. Chápeme však, že někteří z vás v této složité situaci budete potřebovat peníze a požádáte o jejich vrácení. V tom případě se nám ozvěte na uvedený e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Budeme se snažit vyjít vám maximálně vstříc.
Prosíme abyste se, ohledně vstupenek a rezervací chatek, neobraceli na jinou komunikaci mimo daný e-mail, aby nedocházelo k duplikování řešení a zmatkům.
Dále upozorňujeme, že uvolněné rezervace chatek budou následně uvolněny do nabídky pro příští rok.

Tak…doufáme, že jsme odpověděli na nejdůležitější informace ohledně srazu. Pokud i přesto potřebujete něco vědět nebo jen chcete pokecat, tak jsme standardně k dispozici na Facebooku nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Opatrujte sebe, své blízké, přátele, buďte zdraví a plní optimismu. S většinou z vás se snad uvidíme na motocyklovém srazu MotoLužany 2020, nebo nejpozději na skvělém místě, v autokempu Jinolice v červnu 2021.

Motocyklový klub Full of Energy MC Czech

 

 

 

 

 

 

 

 

Program: S hudebníky, kteří Vám měli zahrát na ročníku 2020 jednáme o přesunu na 2021. Celý program a časy vystoupení zveřejníme až bude program kompletní.

Pátek
16.20 zahájení
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Sobota
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
   
   

 

Mapa vyjížďky

 

Komentáře (0)

Hodnoceno 0 z 5 na základě 0 hlasů
There are no comments posted here yet

Napiš komentář

Odešli komentář jako host nebo se přihlaš do svého účtu.
0 znaků
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location
Zpět nahoru